Najwięcej nieszczepiących jest wśród najlepiej wykształconych i bogatych

Dorota Majewska

Ostatnie badania sondażowe w USA pokazują, że już 19% lekarzy w tym kraju nie uważa szczepień za bezpieczne, ani skuteczne. Szczególnie krytyczni wobec szczepień są młodsi lekarze, których dzieci nierzadko też zostały okaleczone szczepieniami , albo którzy widzieli w swej praktyce takie dzieci. W Polsce tez coraz więcej pojawia się takich młodych lekarzy, którzy potrafią czerpać wiedzę medyczną z niezależnych źródeł, a nie tylko z reklam i propagandy karteli farmaceutycznych. Niektórzy z nich odważnie walczą z systemem szczepionkowego terroru w Polsce. Należą się im wielkie podziękowania i brawa. Myślę, że powoli sytuacja poprawia się także w Polsce, ale na razie każdy rodzic musi sam brać odpowiedzialność za zdrowie swego dziecka, co jest przecież zgodne z naturą. Korporacyjna medycyna absolutnie nie zasługuje na zaufanie, bo jej celem są tylko wielkie zyski.

Najwięcej nieszczepiących rodziców jest wśród osób najlepiej wykształconych. Ciekawe też, że bogaci i doskonale wykształceni rodzice pracujący w Dolinie Krzemowej posyłają swoje dzieci do prywatnych szkół, w których nie ma komputerów, ani przymusu szczepień.

http://therefusers.com/refusers-newsroom/younger-doctors-are-%e2%80%98getting-it%e2%80%99-about-vaccine-safety-risks-and-vaccine-efficacy-failure/

Źródło

Reklamy

6 komentarzy do “Najwięcej nieszczepiących jest wśród najlepiej wykształconych i bogatych

 1. „Nieszczepione dzieci są zdrowsze – teraz jest to oficjalnie potwierdzone!”

 2. Podaje ten bardzo obszerny link nazwany tytulowo przesadem szczepionkowym w jezyku niemieckim i warto kliknac tlumaczenie na polski.

  Pokrotce : jest w nim na poczatku historia powstania szczepienia na ospe , a u gory podana data objawienia Jezusa Chrystusa przez Jakuba Lorber z 1841 roku !!!

  Jak to nie jest mlot na ….szczepienia, to niech ktokolwiek sprobuje jeszcze udowodnic przeciwienstwo po uprzednim zapoznaniu sie z caloscia tego olbrzymiego materialu zawierajacego rowniez wiele prostych „przepisow” na zdrowe i dlugie zycie.

  Link ten odkrylam „przypadkowo” szukajac potwierdzenia odczynow poszczepiennych rowniez u psow czy kotow.

  http://chemtrails-info.de/impfaberglauben/jl-pockenimpfung.htm#JL.HeiG.120,01

  Jak widac jest ten link powiazany rowniez z tematyka Chemtrails i podaje go tez tutaj dla bardzo ciekawych albo jeszcze nie wierzacych w „teorie” spiskowa , gdzie podane sa nawet patenty czy dokladna budowa samolotow rozsiewajacych smierc :

  http://chemtrails-info.de/chemtrails/patente-fuer-chemtrails.htm

  Teraz link glowny dla bardzo wscibskich z podzialem na te dwa „”niespojne” niby tematy, ale majace jednak wspolny mianownik pod mozliwoscia wywolywania epidemii przez chemtrails, bo kto wie , czy nie maja juz na to „szczepionek” dla naszego „dobra” oczywiscie.

  http://chemtrails-info.de/

 3. na grype -na którą nigdy nie chorował -umierał parę miesięcy-przeżył,powiedział że eksperymenty debile niech robią na ufoludkach a nie na ludziach.nie szczepi nawet psa bo go kocha i nie pozwoli mu cierpieć za swoje pieniądze.

Jeśli twój komentarz się nie ukazał zajrzyj na stronę Zasady komentowania bloga (na górze)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s