ZASADY KOMENTOWANIA BLOGA

W tym blogu obowiązuje kategoryczny

ZAKAZ WSTĘPU DLA MISJONARZY SEKTY WAKCYNOLOGICZNEJ!

Każdy komentarz próbujący nawrócić mnie na antynaukową wiarę w szczepienia wywalam do spamu, a autorowi daję bana!

NIE DEBATUJĘ O SZKODLIWOŚCI SZCZEPIEŃ!

Gdzie mówią pieniądze, tam prawda milczy.

W mediach od dziesięcioleci toczą się jałowe i szarpiące nerwy debaty na temat szkodliwości i bezprawnego przymusu szczepień, ale sytuacja nie zmienia się ani na jotę. W debacie nie chodzi o naukową, obiektywną prawdę ani o zmianę sytuacji prawnej, lecz o to, żeby stworzyć pozory zaangażowania władz, a przede wszystkim o to, żeby skierować energię mas na bezpieczne dla rządzących tory. Każda debata kończy się niczym, a widzowie odchodzą od telewizora zirytowani bezczelnym zachowaniem decydentów i wakcynologicznych „ekspertów” od robienia wody z mózgu.

Bardzo proszę nie powoływać się na przepisy (bez)prawia, (nie)rząd, sprzedajne
„autorytety” z tytułami nie-ukowymi ani na lekarzy spod znaku swastyki!

Medyczny monopol

W dobie celowego niszczenia edukacji przez korporacje i wszechobecnej korupcji nauki i polityki opinia „ekspertów” jest bezwartościowa, a raczej śmiertelnie niebezpieczna dla zdrowia i życia. Uczelnie medyczne są „sponsorowane” (czytaj: kupione) przez przemysł farmaceutyczny i kształcą lekarzy na dilerów prochów, zabiegów i badań, a nie na uzdrowicieli. Tak samo skorumpowani są wszyscy znani z mediów „eksperci” (zwani przez naród med-celebrytami). Nikt, kto nie przyczynia się do generowania zysków BigPharma nie dostanie się do rządowego koryta ani nie zostanie wpuszczony do telewizji. Medycyna to biznes i tu nie chodzi o dobro pacjenta, lecz o gigantyczne zyski.

Żądasz dowodów na to, o czym piszę?

We własnym, dobrze pojętym interesie POSZUKAJ ICH SAMODZIELNIE, bo nic tak nie kształci jak osobiste dociekania. Ja cię przekonywać nie będę, bo (w przeciwieństwie do wakcynologów i lewackich racjonalistów) nie jestem misjonarką jakiejś sekty, która nawraca ludzi na swoje wierzenia. Tu nie chodzi o WIARĘ, lecz o WIEDZĘ, od której zależy życie waszych dzieci. Dlatego nie wierz telewizyjnym celebrytom! Sam osobiście wszystko sprawdzaj i przede wszystkim MYŚL!!! Myślenie nie boli. Każdy musi sam dojść do rozumu, bo inaczej czeka go marny koniec w rękach służby chorób. Służba chorób została sprywatyzowana i zamieniona w potężny i wyjątkowo dochodowy BIZNES! Tu się generuje zyski, a nie zdrowie. Uzdrawianie jest zakazane i surowo karane, bo każdy uzdrowiony to klient stracony, a to oznacza straty finansowe dla podmiotu gospodarczego, zwanego przychodnią lub szpitalem. Każdy, kto ma czelność informować ludzi jak się skutecznie i bezpiecznie wyleczyć z raka, cukrzycy, SM, reumatyzmu, …………… (wpisz tu sobie dowolną rzekomo nieuleczalną chorobę) staje się ściganym przez sanepid i Izby Lekarskie przestępcą. Każdy lekarz, który nie zaleca szczepień albo stosuje metody medycyny komplementarnej natychmiast traci prawo do wykonywania zawodu i zostaje opluty przez skorumpowane media.

Mafii medycznej zdrowie pacjentów się nie opłaca, bo na zdrowiu się nie zarabia! Zdrowi nie korzystają z usług lekarzy i nie kupują ton leków, a więc nie generują żadnych zysków. Wielkim i dochodowym biznesem są choroby i pseudo-profilaktyka (m.in szczepienia), więc nie daj się wydoić, ogolić i w końcu zabić lekarzom jak bezmyślna i bezwolna owca.

Zajrzyj też tutaj:

Zdrowotny Hyde Park

KOCHAJĄCY I OCZYTANY RODZIC NIE SZCZEPI SWOICH DZIECI!!!

Kopalnia wiedzy NAUKOWEJ na temat zagrożeń ze strony szczepień. Omówienie wyników utajanych badań, książek i porady dla poszkodowanych. Bądź Polakiem mądrym przed szkodą i zapoznaj się dokładnie z tą wstrząsającą prawdą.

A tu inne omówienie niezależnych od BigPharma BADAŃ NAUKOWYCH (bardzo ważna wiedza, obejrzyj to koniecznie!):

Szczepionki tu jest reszta filmów z serii „Szczepionki – mało znane fakty”, ale uwaga: kolejność jest odwrotna, pierwszy odcinek jest na ostatniej stronie.

38 komentarzy do “ZASADY KOMENTOWANIA BLOGA

 1. Witam

  Muszę poddać się serii szczepień (5 zastrzyków, przeciw tężcowi, wściekliźnie itp) i szukam informacji jak zneutralizować takie szczepionki. Ewentualnie co zrobić przed lub po zastrzyku, aby doznać jak najmniejszej szkody – da się taką szczepionkę jakoś wyssać z powrotem, czy może zjeść coś lub wypić co zneutralizuje ich działanie

  Pozdrawiam

 2. STOP przymusowym szczepieniom w Polsce!
  Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych. Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza. Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie „decydował” główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach – wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel. Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela – i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.
  Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15,06,2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.

  (Zezwalam na kopiowanie i rozpowszechnianie tego tekstu w dowolnych mediach i miejscach pod warunkiem niedokonywania w nim żadnych zmian ani skrótów)

  Linki do petycji:
  http://www.petycjeonline.pl/petycja/stop-przymusowi-szczepien/912
  http://www.avaaz.org/en/petition/Stop_oligatory_vaccination_the_new_law_in_Poland_and_elswhere/?tta

  Posiedzenie senackiej komisji zdrowia 04.07.2012:

  http://blogrysunkowy.nowyekran.pl/post/67455,uwaga-na-przymusowe-szczepienia

  http://rafzen.wordpress.com/2012/06/28/polityczna-diaspora-kne-ss-ejmu-zdecydowala-sie-na-mordowanie-polakow-szczepionkami/

 3. Witam serdecznie, przeczytałam Pani list z 2008.11.28 i jestem wstrząśnięta jak mało warte jest zdrowie milionów ludzi, obywateli! Zatracamy się w pogoni za pieniądzem, niszczymy zdrowie, życie, szczęście. Jesteśmy oszukiwani na każdym kroku, począwszy od jedzenia (tych ton chemii, sztuczek dla zwiększenia wydajności), a skończywszy na szczepionkach. Pani profesor jak każdy rodzic chcę chronić swoją pociechę, czy mogłaby mi Pani doradzić na co warto zaszczepić dziecko? Dopiero teraz zaczęłam zagłębiać temat i zaraz po porodzie niestety mała została zaszczepiona przeciw gruźlicy i wzw b. Czy powinnam dokończyć serię wzw, co z tężcem i błonicą, czy są bardzo niebezpieczne i czy faktycznie chronią? Chcę zrezygnować z krztuśca i Hib.

 4. Podwyższone CRP (to dziwne zakażenie o którym niektórzy piszą) i zółtaczka fizjologiczna (bez podwyższonej bilurbiny oczywiście) to nie od szczepień. Ja od razu nie wyraziłam zgody na zaszczepienie mojej córki już w szpitalu i dziecko i tak to miało. CRP prawdopodobnie od oglupiaczy które podawali mi dożylnie na porodówce (miały działać przeciwbólowo choć tak nie było), a wmawiali mi że to od tego, że pewnie chorowalam w ciąży (nic takiego miejsca nie mialo), a zółtaczka była i przeszła bez żadnych objawów i naswietlań w szpitalu bo jak zbadali poziom bilurbiny to był idealny. Mała miała od początku silny odruch ssania i nie była przymulona. Mało spała jak na noworodka (też ktoś napisał że to niby od szczepień) i mimo tego że ulewała (bo bardzo łapczywie jadła) to nigdy biernie się nie zadlawiala jak większość dzieci tylko miała już od urodzenia naturalny odruch odkaszliwania i odchrzakiwania więc nigdy nie bałam się że może udusić się przez sen. Nigdy bym jej nie zaszczepila a tym bardziej patrząc na te ospale, nie chcące ssać dzieci w szpitalu. Jak małej robiły oczy w szpitalu to pediatra próbował mi wmówić że jak zaszczepie to przestaną głupio się uśmiechając, a ja mu na to że wariatki ze mnie nie zrobi i od kiedy szczepienia leczą oczy… Zostawię to bez komentarza. I chociaż przy podwyższonym CRP zapakowali mojej córce kilka dawek antybiotyku żeby to obniżyć (z czego też nie byłam zadowolona bo jak można taki wyjaławiający organizm syf pakować noworodkowi który nawet nie wykazuje żadnych zewnętrznych objawów tego głupiego zakażenia – ale zgodzilam się na to bo powiedzieli mi ze nie wypuszcza mnie ze szpitala jak to nie spadnie) to na szczęście nic się jej nie stało a florę bakteryjną odzyskiwala na bieżąco ode mnie z piersi.

 5. Dzień dobry,

  jestem mamą 10 latka. Dostałam właśnie informację, że syn ma być szczepiony przeciwko śwince, odrze, różyczce. Gdy miał ok. roczek szczepiono go priorix. Jak był mały badaliśmy go u neurologów, bo miewał niektóre zachowania autystyczne (kręcenie kołami aut, machanie rączkami), późno mówił. Teraz jest zdrowym mądrym chłopcem, jedyny problem to niskie napięcie mięśniowe (jest trochę mniej sprawny od rówieśników). Czy w tym wieku mam jeszcze czego się obawiać w kwestii szczepienia. Proszę o opinię.

 6. Oczywiście, każde szczepienie, niezależnie od wieku, może mieć poważne skutki uboczne, ze śmiercią włącznie. Szczepionka MMR jest jedną z najbardziej niebezpiecznych. Dr Andrew Wakefield dowiódł ponad wszelką wątpliwość, że MMR powoduje autyzm. Proszę nie dać się nabrać, że dr Wakefield był oszustem i że z tego powodu został wyrzucony z pracy. Owszem, został wyrzucony, ale to był spisek karteli farmaceutycznych, które zaczęły tracić pieniądze, więc wynajęły płatnego dziennikarza-oszczercę, żeby zrobił szum w mediach i skompromitował doktora. Obecnie dr Wakefield został zrehabilitowany i prowadzi klinikę w Teksasie, a oszczercy (mam nadzieję) zostaną należycie ukarani.

  Proszę nie dać się zastraszyć karami! Nakładanie kar jest niezgodne z prawem, więc z takim nakazem należy się udać do sądu i wytoczyć proces sanepidowi lub wojewodzie. Proszę się zgłosić do grupy na Facebooku https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/?fref=ts i zarejestrować w forum http://szczepienia.org.pl/ gdzie są do pobrania gotowe wzory pism do sądu oraz można tam uzyskać informacje i wsparcie od innych rodziców, którzy zostali poszkodowani przez szczepienia i więcej szczepić nie chcą.

  Generalnie: szczepienia to największe oszustwo medyczne w dziejach świata. Na szczęście ludzie już przejrzeli na oczy, więc jest nadzieja, że ten skandal już niedługo się skończy.

  Porodzenia, trzymam kciuki za synka, nie dajcie się!

 7. Witam serdecznie,
  Tematem szczepionek zacząłem się interesować w sumie od dziś, powód dziecko które się urodzi niebawem i duża liczba szczepionek które je czeka.
  Nie przeczytałem całego bloga (przyznaję bez bicia), pobieżnie przejrzałem.
  Ogólnie wychodzę z założenia że faktycznie mogą być te złe „firmy, szczepionki” których właściciele chcą zarobić, zniszczyć komuś życie tylko celem własnych zysków ale nie wierzę ze wszyscy producenci są źli i żaden nie ma na celu dobra człowieka, ludzkości.
  Dlatego wydaje mi się ze warto szczepić, tylko trzeba wiedzieć czym, ze wglądu na to że nie bardzo potrafię się poruszać po tym blogu mógłbym prosić o podesłanie (pod moim wpisem albo na email) jakiegoś artykułu którym jest nasiane coś o szczepionkach które niosą za sobą jak najmniejsze ryzyko powikłań ?

  Nie chcę być tu odebrany jako osoba która namawia do szczepień, chce wybrać te szczepienie które będzie dobre dla mojego dziecka.

  Z góry dziękuję za pomoc.

 8. „Jedyną bezpieczną szczepionką jest ta, której nie podano” – dr James A. Shannon, National Institute of Health, USA

  „Moim, jak również innych lekarzy podejrzeniem jest, że prawie 10 tys. śmierci SIDS (nagła śmierć niemowlęcia) jakie zdarzają się w USA co roku, mają związek z rutynowymi szczepieniami dzieci. Szczepionka przeciw kokluszowi jest tu najprawdopodobniej winowajcą, ale możliwe, że także inne szczepionki”. – dr Mendelsohn, pediatra, autor książki Jak wychować zdrowe dziecko pomimo twojego lekarza

  „Szczepionki nie chronią, w rzeczywistości czynią szczepionych bardziej bezbronnymi przez osłabienie ich sił witalnych i obniżenie naturalnej odporności i miliony ludzi zmarło na ospę której nabawili się po przyjęciu szczepionki”. – dr J.W. Hogde, The Vaccination Superstition

  Zaszczepić zawsze można, ale odszczepić się nie da! Dlatego, zanim podasz dziecku pierwszą szczepionkę DOKŁADNIE I STARANNIE, samodzielnie! zapoznaj się z tym tematem, bo jeśli okaże się, że ta szczepionka spowodowała poważne problemy, to nie cofniesz tego, co się stało. Nikt za ciebie nie odrobi tej (najważniejszej w życiu) lekcji odpowiedzialnego rodzicielstwa! Nie możesz oczekiwać, że ktoś podejmie za ciebie decyzję. To zbyt odpowiedzialna i ważna decyzja, żebyś mógł się w tej sprawie zdać na kogokolwiek, bo nie wiesz, jakimi intencjami kieruje się ten, kto za ciebie tę decyzję podejmuje. Jeśli popełnisz błąd może to nawet zaowocować śmiercią twojego dziecka lub jego trwałym kalectwem. Dlatego bierz się do roboty i czytaj. Są bardzo dobre książki o szczepieniach, tu jest ich lista, kup, przeczytaj i dopiero potem podejmij decyzję. Polecam też grupę na Facebooku https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/?fref=nf gdzie są rodzice boleśnie doświadczeni „dobrodziejstwem” szczepień. Tu trzeba się zarejestrować i czytać http://szczepienia.org.pl/

  Kiedyś istnieli uczciwi farmaceuci. Było to w czasach, kiedy lekarz i farmaceuta miał prawo do samodzielnego opracowywania terapii i leków. Ponosił za to osobistą odpowiedzialność (jeśli kogoś zabił szedł do więzienia) i od tego zależał jego sukces finansowy (jeśli leczył skutecznie i bezpiecznie miał tłumy pacjentów, a jego lek dobrze się sprzedawał). Dziś tym światem rządzi mafia chemiczno-farmaceutyczna, której jedynym celem jest zysk i tylko zysk, i która nie ponosi żadnej (dosłownie ŻADNEJ!!! odpowiedzialności, nawet jeśli swoim lekiem lub szczepionką uśmierci miliony ludzi. Może to dla ciebie brzmi nieprawdopodobnie, ale takie są fakty: firmy farmaceutyczne załatwiły sobie immunitet na nietykalność. Żaden sąd ani żaden polityk nie jest w stanie im nic zrobić. Odszkodowania za skutki ich kryminalnych działań płacą nie sprawcy, lecz… podatnik! Czyli my wszyscy!

 9. Witam,
  Czy zatem najlepiej nie szczepic sie na nic. Czy sa szczepionki ktore sa wzglednie bezpieczne i warto je wziac?

 10. Nie wiem, czy są jakieś bezpieczne i skuteczne szczepionki, nie słyszałam o takich. Od czasu kiedy stałam się pełnoletnia i świadoma nie szczepię się na nic i nigdy się nie zaszczepię, ponieważ dziś wiem z całą pewnością, że szczepienia to śmiertelnie niebezpieczne oszustwo. Niestety w dzieciństwie zostałam zaszczepiona na polio, gruźlicę i ospę prawdziwą. Tylko 3 szczepionki i uważam, że o 3 za dużo. Szczepienie nie ma sensu choćby z tego powodu, że dziś choroby zakaźne nie są groźne. Leczy się je łatwo, szybko i skutecznie. Dlatego uważam, że mniejsze ryzyko jest gdy się zachoruje, nawet jeśli choroba będzie miała przebieg z powikłaniami (co zdarza się rzadko), bo powikłania to zawsze choroby bakteryjne, a bakterie leczymy antybiotykami. Nie lubię antybiotyków i uważam, że są nadużywane, ale jeśli istnieje realne zagrożenie życia, to ich podanie jest koniecznością. Leczy się chorych, a zdrowych należy pozostawić w spokoju.

 11. A co z polio. Czy powiklanie w przypadku tej choroby nie sa wiekszym ryzykiem niz szczepionka?

 12. W obecnych czasach „dzikie” polio niemal zanikło. Wszystkie ostatnie epidemie (mające poważne skutki, ze śmiercią włącznie) pochodzą ze strzykawki, czyli ze szczepionek. Bada się RNA wirusa i wszystko staje się jasne, np. to, jakie jest jego pochodzenie. „Dzikie” polio w większości przypadków nie jest ciężką chorobą i nie daje poważnych komplikacji (lekki paraliż, który samoistnie z czasem zanika), a co więcej, wystarczy przestrzegać podstawowych zasad higieny, takich jak mycie rąk i picie przegotowanej wody i problem praktycznie znika. Nie jestem zwolenniczką chlorowania wody, ale ten proces przyczynił się w znacznym stopniu do zaniku epidemii polio. Polecam lekturę książek, które demaskują oszustwo szczepień, tam są dane statystyczne o epidemiach, o tym, kiedy i w jakich okolicznościach zaczęły zanikać i co tak naprawdę przyczynia się do zachorowań i wygasania epidemii. Mnóstwo danych jest w tym blogu http://szczepienia.wybudzeni.com/ (tu są książki: http://szczepienia.wybudzeni.com/ksiazki-o-szczepieniach/)

 13. Czy szczepionka przeciwko wściekliźnie też nie ma sensu? A gdyby udało się znaleźć szczepionkę np przeciwko HCV? Czy z góry można powiedzieć , że takie poszukiwania nie mają sensu, że jest to błędna ścieżka?

 14. Nie badałam tematu wścieklizny, więc nie wiem, czy szczepionka jest skuteczna. Niby wścieklizny prawie nie ma, ale nie wiem, czy dzięki szczepionkom, czy z innego powodu (np. odstrzał chorych zwierząt w lesie). Wakcynolodzy mają zwyczaj przypisywać sobie wszelkie zasługi na polu zanikania chorób, ale wiemy, że w przypadku ludzi jest to oszustwo (choroby zanikały na długo przed wprowadzeniem szczepień). Może z wścieklizną jest tak samo?

  Jest taka książka, niestety nie po polsku The Private Science of Louis Pasteur, Gerald L. Geison http://press.princeton.edu/titles/5670.html która mówi o tym, jakim oszustem i szarlatanem był Pasteur, a to przecież on wymyślił szczepionkę przeciw wściekliźnie.

  Teoretycznie szczepionki to fajna rzecz. Teoretycznie. Wstrzykuje się człowiekowi jakiś preparat i on sprawia, że ta osoba nie zachoruje na daną chorobę. Idea bardzo fajna i warta zbadania, tyle tylko, że praktyka to zupełnie inna rzecz. Jak spreparować czynnik chorobotwórczy, żeby go osłabić na tyle, żeby nie wywołał choroby, ale pobudził odporność? Jak na razie nie opanowano tej sztuki, bo albo się to w organizmie rekombinuje i uzłośliwia albo zdycha i nie działa. Druga sprawa: tkanki, na których się to namnaża. Są to tkanki zwierzęce albo pochodzące z abortowanych płodów. Tkanki zwierzęce zawierają zwierzęce DNA i wirusy i nikt nie potrafi tego odfiltrować. Z kolei abortowane płody są nie do przyjęcia dla wielu ludzi. One również mają swoje DNA, które skaża szczepionkę.

  Kiedyś wierzyłam, że szczepionka to osłabione wirusy lub bakterie pływające w czystej wodzie. Gdyby tak było, to może byłoby to dobre. Ale wiemy, że to tylko bajka dla naiwnych.

  Ja jestem przeciwna „leczeniu” zdrowych ludzi (szczepionki są zaliczane do leków, a lek to coś, co podaje się choremu po to, żeby wyzdrowiał). Powinno się leczyć tylko chorych, a zdrowych zostawić w spokoju. Jestem za mądrą profilaktyką, czyli uczeniem ludzi jak się nie zarazić lub jak nie zachorować dzięki prawidłowemu odżywianiu.

  Z tego, co wiem, każdą chorobę wirusową, w tym i HCV, można wyleczyć metodami naturalnymi, np. wlewami z witaminy C (askorbinian sodu) i surową dietą (polecam metodę dr Ewy Dąbrowskiej). Są jeszcze zappery, aparaty Volla i podobne urządzenia (warto zajrzeć na stronę Romana Nachta http://holopatia.blogspot.com/)

 15. Czy insulina podawana chorym na cukrzycę zawiera ludzkie DNA?
  Co jest większym ryzykiem wystąpienie poważnych powikłań po odrze czy poważne powikłania po szczepionce?
  Co Pani myśli o podawania szczepionek chorym na raka?

 16. Insulina, jeśli zawiera DNA, to raczej świńskie. Prawdopodobnie insulina jest obecnie produkowana przez organizmy zmodyfikowane genetycznie (GMO), ale nie interesowałam się tą sprawą, bo wiem, że cukrzyca, nawet typu I, jest w pełni uleczalna. Na końcu filmu jest dowód, że nawet typ I poddaje się temu leczeniu.

  Powikłania po odrze są bardzo rzadkie, a jeśli nawet się zdarzą, to są w pełni wyleczalne. Natomiast NOPy po szczepionce na odrę są częste i pozostawiają ślady do końca życia. Nie mam teraz danych na temat odry, ale ten cytat z art. dr Jaskowskiego na temat szczepionki DPT prawdopodobnie da się przełożyć i na odrę:

  „Możliwości wystąpienia reakcji ubocznych po podaniu szczepionki DPT (przeciw błonicy, kokluszowi, tężcowi) są jak 1:1.750, podczas gdy możliwość śmierci z powodu zachorowania na koklusz jest jak 1:5.000.000”.

  O odrze mówi dr Suzanne Humphries, wyjaśnia, jak postępować w przypadku zachorowania i na co zwracać uwagę, żeby nie doszło do powikłań. Najczęstsze problemy z odrą pochodzą ze szczepionki.

  https://www.youtube.com/results?search_query=dr+Suzanne+Humphries+odra

  Jeśli chodzi o raka, to rak nie jest jakimś fatum, które niespodziewanie spada na niewinną ofiarę. Rak może być spowodowany skażeniami, np. radioaktywnym (również tym onkologicznym) czy chemicznym (chemioterapią, jak również dodatkami do żywności, tymi wszystkimi, skumulowanymi E czy glifosatem). W takim przypadku szczepionka jest bez sensu, bo niby przeciw czemu ma działać? Przeciw skażeniom? Rak najczęściej jest wynikiem szoku psychicznego, co odkrył dr Ryke Hamer (polecam wiedzę nt. Germańskiej Nowej Medycyny http://www.germanska.pl/). Rak często rozwija się u osób, które długo pogrążają się w negatywnym myśleniu. W takim przypadku wystarczy dobra psychoterapia i spokój.

  Jak się nabawić raka i jak się go pozbyć? Oto sposób: https://www.youtube.com/channel/UC3RbDwg_kRA7UDITPSutn-g

 17. To jest depopulacja, wyludnianie ziemi. Część z tych dziewczyn umrze po szczepieniu, część dostanie raka szyjki macicy, a pozostałe nie będą w stanie zajść w ciążę. Opisywano spowodowane tym szczepioeniem klimakterium w wieku 18 lat, toczą się w tej sprawie procesy sądowe.

  Nie rozumiem, dlaczego ci ludzie szczepią swoje córki. Przecież ta sytuacja trwa już od dawna.

 18. Dear blog host,
  On behalf of Dr. Theresa Deisher I wanted to extend an invitation to you to Sound Choice Pharmaceutical Institute’s annual event, April 26th of this year. Del Bigree will be our featured guest speaker. We are hoping to spread awareness of the scientific research we are doing with cell therapies and share a message of hope for those with autism, cancer and other currently very difficult health conditions.

  We would truly appreciate attendance from and/or support of any kind. We’re hosting a raffle and are providing advertising options on our website for item donors and event sponsors.
  Would you and any of your followers consider supporting our event via financial sponsorship and/or auction item donation? To find more information please see our event page: https://www.eventbrite.com/e/sound-choice-5th-annual-fundraising-dinner-registration-42728706712

  Thank you and Best Regards,
  Sound Choice Pharmaceutical Institute

 19. Jestem wielkim przeciwnikiem szczepień, czy mogę materiały z tego miejsca udostępniać w innych miejscach? W zasadzie już to zrobiłem i pytam po fakcie.
  Pozdrawiam, popieram..

  Zbyszek

 20. Jasne, tę wiedzę trzeba propagować, byle nie nachalnie, bo przekonywanie ludzi na siłę nie kończy się dobrze.

 21. Uświadamianie ludzi o NOP i głoszenie prawdy o szczepionkach jest ważne a ten blog jest wartościowy, jednak opisane powyżej reguły komentowania są bez sensu. Zawierają tylko jedną zasadę która moim zdaniem zaprzecza idei tego bloga. Bo przecież skoro ktoś kto jest przeciw nie może komentować to my nie możemy z nimi dyskutować i ich przekonać, kisimy się we własnym sosie nic nie osiągając. W dodatku nieuświadomieni lubią nas wyzywać od oszołomów tak zdefiniowane zasady to dla nich woda na młyn. Sugeruję raczej wprowadzenie reguł odnośnie poszanowania drugiej osoby i określenia sposobu dyskusji i usunięcia merytorycznej części z tego wpisu, który powinien być raczej czyto technicnzy

 22. „… skoro ktoś kto jest przeciw nie może komentować”…

  Tak, a gdzie to jest napisane? Zacytuj proszę!

  Napisałam ten apel do niezorientowanych, którzy nic nie wiedzą, ale wierzą, że nieszczepienie grozi zagładą ludzkości. Niech najpierw się dowiedzą, a potem piszą.

  Tu nie ma zakazu dyskutowania mimo, że uważam takie dysputy za stratę czasu. Prawda nie jest kwestią konsensusu, więc debaty są stratą czasu. Prawda jest radykalna, bo musi być stuprocentowa. Półprawda, ćwierćprawda, a nawet 99% prawda nie jest prawdą lecz kłamstwem. Dlatego przedstawiam jedynie dowody i fakty, z którymi zainteresowani powinni się zapoznać i wyciągnąć z nich wnioski..

 23. Poza tym… zwolennicy szczepień mają bardzo słabe argumenty. Oto najczęściej spotykane: „brednie, pierdoły, leczcie się na głowę” albo „sama byłaś szczepiona na wszystko, bo gdybyś nie była to byś nie przeżyła” albo „bez szczepień nikt nie przeżyje”.

  Moje pokolenie było szczepione tylko na ospę prawdziwą, gruźlicę i polio. Szczepień na ospę wietrzną, odrę, świnkę, różyczkę w ogóle nie było. Chorowali na te choroby wszyscy i wszyscy przeżyli bez powikłań. Nikt nie miał raka, astmy, cukrzycy, ADHD ani padaczki.

 24. Zibi – Co zrobimy jeśli wprowadzą przymusowe szczepienia w związku z tzw. zagrozeniem epidemiologicznym. Już jest terror a najgorsze chyba przed nami. Mogą np. wprowadzić kary za brak szczepienia po 20-30 tysięcy PLN. Co wtedy?

 25. Nie ma sensu się martwić na zapas co „mogą”. Strach ma wielkie oczy. W 2019 roku mieliśmy podobną sytuację, tyle tylko, że wtedy nie posunęli się do uwięzienia nas w domach. Wtedy również byliśmy blisko wybuchu paniki, co się stanie, jeśli będzie przymus szczepień. Wydawało się to bardzo realne, ale do tego nie doszło. Przyczyniła się do tego minister Ewa Kopacz, która w wystąpieniu telewizyjnym oświadczyła, że szczepionek nie kupi, bo są nieprzebadane i nikt nie wie jakie będą skutki uboczne ich podania. Powiedziała wtedy, że zastanowiła się, czy podałaby je swojej matce i dzieciom i doszła do wniosku, że nie zrobiłaby tego. Jej przemówienie pokazywały wszystkie telewizje na świecie (można je znaleźć na YT). Dla mnie to był prawdziwy cud, bo o tej pani nie mam dobrego zdania. Podobno miała dobrego, uczciwego doradcę i stąd taka postawa.

  Telewizja nie jest godnym zaufania źródłem informacji. Telewizja sieje panikę i uprawia propagandę, a przede wszystkim jest na usługach firm farmaceutycznych, które ją sponsorują (wszechobecne reklamy medykamentów). Media będą ludzi przekonywać do szczepień, a nawet straszyć wielkimi karami i prymusem bezpośrednim, ale to tylko taka forma reklamy BigPharma. To jest po prostu bezprawie! Za tym wszystkim stoi Bill Gates. To jego pomysł. Zainwestował w przemysł farmaceutyczny (konkretnie m szczepionki) i bezczelnie oświadczył, że to jest jego najlepsza inwestycja w życiu! Z tego co wiem Bill Gates ma teraz problemy z tego powodu. Mam nadzieję, że ludzie pozwą go do sądu i cała ta farsa skończy się tak szybko jak się zaczęła.

  Należy zachować spokój, a w razie problemów z lekarzami należy zasięgnąć opinii dobrego prawnika, żeby doradził jak się bronić.

 26. Tak, masz rację. Podchodzę do tego wszystkiego zbyt emocjonalnie. Zawsze staram sie mieć wszystko zaplanowane z góry, a to nowa sytuacja której nie przerabialiśmy. Wtedy P. Kopacz nie uległa naciskom, Szumowski po tym co mówi
  jest nieodwracalnie urobiony. Szansa że cos zrobią z Gatesem.
  Trump wszczął przeciw niemu śledztwo z posądzeniem o ludobójstwo.
  Prowadzi je zdaje się urząd federalny. Może nie są sprzedajni.
  Zobaczymy co będzie dalej, serdecznie pozdrawiam.

 27. No widzisz, nie ma po co martwić się na zapas. Poznaj swoje prawa. Pamiętaj, że lekarz jest twoim pracownikiem, a nie szefem, bo to ty mu płacisz za usługi, które on tobie świadczy. W tym układzie to ty jesteś szefem. Nikt nie może cię zmusić do kupienia usługi medycznej (tak samo jak hydraulicznej czy budowlanej), której ty nie chcesz. Ja wiem skąd biorą się lęki ludzi, bo sama ich doświadczyłam i trudno mi było się od nich uwolnić. To się bierze z tego, że nasi przodkowie doświadczyli przemocy i bezprawia. Słyszeliśmy od nich, że ludzi pałowano, zabijano, torturowano, zamykano w obozach, wysyłano na zsyłkę, a majątki konfiskowano. To wszystko było, bo ludzie nie mieli dostępu do wiedzy i nie potrafili się bronić. Dziś mamy internet, dzięki któremu wieści szybko się rozchodzą, a my uczymy się korzystać z praw, które nam przysługują. Mam nadzieję, że ludzie już niedługo nie będą wybierać ludzi skorumpowanych i podłych, bo będą poinformowani, z kim mamy do czynienia. Ja myślę, że mimo wszystko świat zmienia się na lepsze. Nie wiem, czy Trump jest taki szlachetny, czy robi to, bo boi się utraty popularności i dlatego wziął się za Gatesa. Patrzymy mu na ręce, więc musi robić to, czego my chcemy. Inaczej wyleci ze stanowiska. Spiski są możliwe tylko wtedy, kiedy nikt o nich nie wie. A kiedy wszyscy wiedzą co się szykuje spisku nie da się przeprowadzić!

 28. To co się zieje to zupełnie nowa sytuacja z jaką jeszcze nie mieliśmy do czynienia.
  To spisek o którym wiedza miliony a mimo to jest nadal bezczelnie pchany do przodu przez grupy rządzące. Dobrze że mamy kanały łączności jak ten.
  Pozdrawiam serdecznie.

Jeśli twój komentarz się nie ukazał zajrzyj na stronę Zasady komentowania bloga (na górze)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s