Bill Gates, szczepienia i redukcja populacji

Dzisiejszy świat zamieszkuje 6,8 miliarda ludzi i zmierza do wartości 9 miliardów. Jeśli obecnie wykonamy dobrze zadanie jeżeli chodzi o szczepionki, służbę zdrowia, rozrodcze usługi zdrowotne, wówczas możemy obniżyć tę wartość o być może 10 lub 15 procent.

[Bill Gates na zamkniętej konferencji TED 2010 w Long Beach w Kalifornii].

13 komentarzy do “Bill Gates, szczepienia i redukcja populacji

 1. o kurcze jestem pierwszy!!!
  Fajny pomysł, gratuluje nowego bloga, niech skur….. mają coraz mniejsze wpływy ze szczepionkowej kasy.

 2. To jeszcze załapałem się na brązowy medal, zajmując III miejsce w komentarzach… 😉 Maria, dobra robota! Wreszcie jest miejsce, w którym zgromadziłaś mnóstwo niezbędnych informacji, aby odsyłać do nich scepów…

 3. A tak poza tym, jak znajdziecie coś ciekawego na ten temat dawajcie linka, a ja umieszczę to na blogu. Zrobimy tu zbiór tekstów dostępnych w różnych miejscach i źródłach. Zaraz dodam ten tekst z Prisonplanet.

 4. ja mam male 2 tygodniowe dziecko zyje w u.k. w polsce pierwsza szczepionka jest w pierwszej dobie noworodka tutaj czekaja 2 mce a w indiach 42 dni

 5. Totalny bezsens z tą szczepionką. Po co szczepić noworodki czy małe dzieci na choroby przenoszone drogą płciową? Żaden lekarz na to nie odpowie! Oczywiście, jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o co? O PIENIĄDZE! O bardzo wielka kasę! W Polsce szykuje się zupełnie mordercza ustawa o szczepieniach, będą szczepili pod przymusem i na wszystko. Szkoda tylko, że sejm i rząd nie zaszczepią najpierw siebie samych.

 6. Pingback: ciekawe blogi internetowe godne przeczytania! | 7777777blog

 7. Im odbiło po prostu. Myślą, że jak przejęli cały majątek świata to stali się właścicielami planety i całej ludzkości. Chcą tu zostać sami, a niedobitki ludzkości chcą zamienić w swoich niewolników.

  Nie wiem, czy ten psychopata rzeczywiście mówi to, co mówi lektor, ale w wolnej chwili poszukam oryginału. Jeśli jednak tłumaczenie jest wierne, to nie pojmuję, jakim cudem ten bandzior wciąż pozostaje na wolności.

  https://tinyurl.com/yaoy43yl

Jeśli twój komentarz się nie ukazał zajrzyj na stronę Zasady komentowania bloga (na górze)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s