Ważne wydarzenie w sejmie

W najbliższy poniedziałek (20.11.2017) w Sejmie odbędzie się konferencja na temat bezpieczeństwa szczepień. Posłowie i publiczność będą mieli okazję poznać ukrywaną prawdę naukową na temat szkodliwości szczepień. Gościem specjalnym będzie dr Judy Mikovits, którą spotkał taki sam los, jak dr Andy Wakefielda: za głoszenie prawdy o tym, co odkryła została pozbawiona prawa do wykonywania zawodu i zrujnowana finansowo. Mimo to nie poddała się, jeździ po świecie i przekazuje te ważne informacje każdemu, kto chce poznać prawdę.

Zapraszam wszystkich rodziców do wzięcia udziału w tej konferencji, mam nadzieję, że będzie też możliwość zadawania pytań przez publiczność.

Spotkanie rekomenduje Jerzy Zięba:

Adres organizatora, posła dr Jarosława Sachajko: jsachajko@gmail.com

Oczywiście posłowie nie mieli prawa poznać prawdy o szkodliwości szczepień, więc sejm został „zablokowany” w dniu, w którym miał gościć Judy Mikovits. Spotkanie odbyło się, ale gdzie indziej. Czego posłowie nie zobaczyli my możemy zobaczyć oglądając tę relację

8 komentarzy do “Ważne wydarzenie w sejmie

  1. W ostatniej chwili sejm został „zablokowany” na to wydarzenie. Nie wiem czy i gdzie się przeniosło, ale mam nadzieję, że jednak się odbyło.

Jeśli twój komentarz się nie ukazał zajrzyj na stronę Zasady komentowania bloga (na górze)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s