Szwecja zakazuje szczepień obowiązkowych

Prof Maria Dorota Majewska (VAERS)

LA SVEZIA VIETA LE VACCINAZIONI OBBLIGATORIE…

Maurizio Blondet     26 maj 2017      tłum. RAM

10 maja 2017 Parlament szwedzki odrzucił 7 propozycji mających na celu wprowadzenie w kraju szczepień obowiązkowych. Rząd Szwecji stwierdził, że polityki zmuszania do szczepień są sprzeczne z prawami konstytucyjnymi obywateli.

Szwecja zamiast ustąpić pod naciskiem firm farmaceutycznych i przerażających taktyk  mass-mediów mainstream’owych – aplikuje decyzję o niestosowaniu szczepień przymusowych, określając je jako pogwałcające Konstytucję.

Różne czynniki wpłynęły na to postanowienie. Z jednej strony zadziałała presja obywateli, okazujących w jawny sposób ich sprzeciw wobec tego rodzaju przymusu – posłowie odnotowali obecność  „dużego sprzeciwu w stosunku do jakichkolwiek form zmuszających do szczepień”.

Z drugiej zaś –  posłowie (podczas obrad Parlamentu) cytowali dane nadesłane przez szwedzki system opieki zdrowotnej (NHF), które ujawniają pojawienie się po szczepieniu przeciwko MMR (odra – świnka – różyczka) częstych i  „bardzo poważnych reakcji niepożądanych”,  przy czym dodali, że tego rodzaju skutki uboczne – wymienione są ulotce informacyjnej dołączonej do szczepionki.

Ponadto, politycy podkreślili, że podobne ryzyko nie ogranicza się jedynie do szczepionki MMR, ale dotyczy także innych szczepionek, powodujących  „podobne reakcje niepożądane”.

Tekst oryginalny decyzji po szwedzku pod linkiem: Riksdagen röstade Nej till alla vaccinmotioner

6 komentarzy do “Szwecja zakazuje szczepień obowiązkowych

 1. Mądra decyzja, ale władze szwedzkie potwornie głupio zrobili wpuszczając ekonomicznych emigrantów z pogańskiego islamu co terroryzują szwedzki naród. To nie są żadni uchodżcy.

 2. Nasze władze też ich wpuszczą, tylko Soros musi ustalić ile kasy potrzeba na kupienie sejmu. Pewnie wyjdzie taniej niż w Szwecji. Nachodźcy nie tylko terroryzują ludność, oni roznoszą różne nieznane u nas choroby, a zwłaszcza nieuleczalny syfilis. Zdarza się trąd, gruźlica, a co jeszcze tego dowiemy się niedługo.

 3. Mam pytanie do Astromaria, czy słyszeliście o tej osobie co za prawdę została wyrzucona z pracy? Cytuję: Dr. Judy zwolniona za prawdę o szczepionkach
  Posted on Lipiec 1st, 2017 in Zdrowie
  Doktor biochemii i biologi molekularnej Judy Mikovits, poniosła olbrzymie konsekwencje za mówienie prawdy o szkodliwości szczepionek.
  Posiadała dowody w formie badań, oskarżające rząd o pozwolenie trucia dzieci
  szczepionkami. Nie zgodziła się na szerzenie kłamstw, nie pozwoliła zamknąć sobie ust.
  Cenę zapłaciła ogromną. Nikt ją nie zatrudni w zawodzie. Tyle zakładów pracy w USA, tysiące miejsc w których dokonuje się badań i nikt nie zatrudni dr. Mikovits.
  Ma olbrzymie doświadczenie. Przez lata pracowała w National Cancer Institute (NCI). Jest to amerykański dział rządowej agencji National Institutes of Health finansowany z budżetu federalnego.Skąd taka zmowa milczenia?
  Co dr Mikovits odkryła w szczepionkach?

 4. Tak, doktor Mikowits nie jest pierwszą ani ostatnią osobą, która podpadła za mówienie prawdy o szkodliwości szczepień. Najbardziej znana jest historia dr Andrew Wakefielda, młodego i zdolnego naukowca-lekarza, który został pozbawiony prawa do wykonywania zawodu.

 5. Astromario, już raz pisałem że to była nad wyraz mądra decyzja z zakazem szczepienia. Ale to co zrobili swoim obywatelom wpuszczając muzułmańskie chordy do Szwecji, to pokazuje że tu im rozumu zabrakło. Nie sądzisz?

 6. Po żadnym rządzie nie spodziewałabym się rozumu w jakiejkolwiek sprawie, więc mnie raczej dziwi, że zakazali szczepień, a niż że wpuścili hordy. Żaden rząd w Europie nie ma nic do gadania, bo to są tylko marionetki. Rządzi zupełnie inna siła, której nikt nie wybierał. Dlatego ja raczej się dziwię, jeśli coś się uda niż kiedy się nie uda.

Jeśli twój komentarz się nie ukazał zajrzyj na stronę Zasady komentowania bloga (na górze)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s