Zgony niemowląt po szczepieniach pneumo

Prof Maria Dorota Majewska, VAERS

Już docierają do mnie informacje o zgonach niemowląt wkrótce po szczepieniach pneumokokowych w Polsce.  Były one poprzedzone ostrym poszczepiennym zapaleniem płuc i encefalopatią. Tego należało oczekiwać na podstawie danych zebranych w bazie VAERS.  Zarejestrowano tam 1851 zgonów po tych szczepieniach, tzn. mogło być ich 20 do 100 razy więcej, bo rejestruje się od 1% do 5% wszystkich przypadków. Polskie MZ widać bardzo się stara, żeby zredukować liczbę polskich dzieci i napełnić kieszenie karteli szczepiennych pieniędzmi polskich podatników.

Zgony po szczepieniach pneumo

Reklamy

6 komentarzy do “Zgony niemowląt po szczepieniach pneumo

 1. Kto te bzdury wymyśla? Pracuję w przychodni i od lat szczepimy rocznie kilkadziesiąt dzieci na pneumokoki i jak na razie nie mieliśmy żadnego zgonu. Powikłania zdarzyły się kilkukrotnie na przestrzeni lat ale to dlatego, że dziecko było chore w momencie szczepienia. To samo w przychodniach w sąsiadujących gminach. Skończcie prać ludziom mózgi tym bełkotem.

 2. Odpowiedzą za te zbrodnie dla sprośnego zysku niechybnie, Bóg pomści śmierć tych biednych dzieci.

 3. @ Alex: Posłuchaj wstrętny, pozbawiony sumienia rzeźniku w białym kitlu: za to co robisz dzieciom będziesz się smażyć w najgłębszym segmencie piekła. Idea szczepień jest nienaukowa, to jest pseudonaukowy zabobon, szczepienia nie chronią przed chorobami – mimo wyszczepialności na poziomie bliskim 100%, gwarantującej rzekomą odporność stada (tu widać, że uważacie ludzi za bydło, skoro nazywacie nas „stadem”), wciąż wybuchają wielkie epidemie, w czasie których chorują przede wszystkim szczepieni. Przebieg choroby u szczepionych jest cięższy niż u nieszczepionych. Komplikacje poszczepienne ogłaszacie w mediach jako rzekomy skutek nieszczepienia i straszycie rodziców wywołując ich panikę. Dzieci masowo umierają, zapadają na nowotwory i poważne choroby przewlekłe, takie jak cukrzyca czy AZS, ale wy mówicie, że żadnych powikłań nie ma. Nie ma – w statystykach ich nie znajdziemy, ponieważ kategorycznie odmawiacie uznania i zgłoszenia nawet tych najoczywistszych. Rodzice zabitych szczepionkami dzieci słyszą od was, że śmierć po szczepieniu to koincydencja, taka sama jakby dziecku po szczepieniu spadła cegła na głowę na ulicy.

  Przerażająca prawda jest taka, że lwia część lekarzy to psychopaci i socjopaci, potwory pozbawione sumienia i niezdolne do refleksji nad tym, co robią. Wielu zadawanie cierpienia i powodowanie śmierci sprawia przyjemność (Shipman, Kevorkian i wielu, wielu innych, mniej sławnych). Tępo przestrzegają procedur i wykonują polecenia władz i nawet w najmniejszym stopniu nie martwi ich fakt, że niemal wszyscy ich pacjenci (np. na onkologii) umierają w męczarniach. W czasach Hitlera to lekarze najliczniej zasilili szeregi NSDAP (75% kadry lekarskiej wstąpiło radośnie do tej partii, gdzie wykazywali się wielką gorliwością w obozach zagłady) i byli wiodącą siłą w gestapo.

  Uczciwi lekarze, którzy mają sumienie i rozum pozwalający im zauważyć problem są przez was niszczeni. Są zaszczuwani, karani, pozbawiani prawa do wykonywania zawodu, a nawet kierowani na badania psychiatryczne i więzieni w szpitalach dla obłąkanych. A to wy powinniście być zdiagnozowani i odizolowani od społeczeństwa, bo to wy siejecie śmierć i zagładę.

  Medyczni socjopaci

  Socjopatów cechuje kompletny brak sumienia i zdolności do odczuwania prawdziwego żalu u poszkodowanych ludzi. Mimo że udają coś zupełnie przeciwnego.

  Socjopaci przedkładają własne pragnienia i potrzeby na zupełnie innym poziomie niż w inne osoby. Ich potrzeby są niewspółmierne i naprawdę wierzą, że ich cele usprawiedliwiają środki jakimi do nich dochodzą. Mimo że udają coś zupełnie przeciwnego.
  Socjopaci uważają się za lepszych od innych ponieważ nie są obciążeni emocjami i zasadami etycznymi, którymi kierują się inni ludzie – są ponad to. Są aroganccy. Mimo że udają coś zupełnie przeciwnego.

  Socjopaci nie przyjmują na siebie najmniejszej odpowiedzialności za wszystko co idzie źle, mimo że są odpowiedzialni za prawie wszystko co poszło nie tak. Nigdy nie usłyszysz z ich strony szczerych przeprosin.

  Jakże to pasuje do szczepiących lekarzy! Dzieci mdleją, duszą się, mają zapaść, ale to nic, to tylko koincydencja, a jak matka protestuje, to się ją poniża i opluwa. Bo przecież histeryzuje bez powodu.

 4. PS. Ostrzegam wszystkich małych doktorków Mengele wstrzykujących toksyny w polskie dzieci: ta bujda zwana wakcynologią zbudowana jest na lodzie, więc prędzej niż później cały ten biznes się zawali, a wtedy doktorkowie będą pozywani do sądów za krzywdy, jakie wyrządzili swoim pacjentom. Może nawet zostanie powołany trybunał podobny do norymberskiego. Przypomnę (a niewiedzących poinformuję), że w Norymberdze grubym rybom z IG Farben nawet włos z głowy nie spadł, ale na śmierć skazano całe mnóstwo lekarskich płotek, takich jak Alex, które zabijały pacjentów na skalę lokalną. Teraz będzie tak samo: nikt z firm farmaceutycznych ani nikt z rządu nie zostanie skazany. Za to surowo ukarani zostaną mali, psychopatyczni lekarze w przychodniach i szpitalach oraz amoralni posłowie, którzy brali w łapę za głosowania korzystne dla BigPharma. I gdzie uciekniesz mendo? Izraela za kilka lat nie będzie, więc tam się nie schowasz.

 5. PS2: „Powikłania zdarzyły się kilkukrotnie na przestrzeni lat ale to dlatego, że dziecko było chore w momencie szczepienia” – jakim trzeba być psychopatą, żeby zaszczepić chore dziecko? Ale według nowych procedur wakcynologicznych (procedury zwalniają nie tylko z myślenia, ale przede wszystkim z odpowiedzialności karnej) żadna choroba, katar ani gorączka, nawet powyżej 38 stopni, nie jest przeciwwskazaniem do szczepienia. Dlaczego? Ponieważ chore dziecko po szczepieniu będzie jeszcze bardziej chore, a o to przecież chodzi. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Na zdrowych się nie zarabia, to chorzy są źródłem zarobków, a przecież służba chorób i śmierci została urynkowiona, prawda? Musicie przynosić zysk, bo jak nie to waszą placówkę zlikwidują.

 6. W miejscowości Grywałd dziewczynka (z mojej rodziny) poddana była szczepieniu przeciwko pneumokokom. Po szczepieniu doznała ona autyzmu.

Jeśli twój komentarz się nie ukazał zajrzyj na stronę Zasady komentowania bloga (na górze)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s