Obecna grypa i dezinformacje handlarzy szczepionek. #5

Źródło: prisonplanet.PL

Autor: dr Jerzy Jaśkowski

Kontynuacja artykułu: Obecna grypa i dezinformacje handlarzy szczepionek # 4

Weterynarze kontra pediatrzy. Szczepionka przeciwko grypie jest największym oszustwem farmacji w ostatnim stuleciu.

W medycynie, jeszcze w okresie studiów żartem porównywaliśmy pediatrów do weterynarzy. Jedni i drudzy musieli bowiem postawić diagnozę bez możliwości zbierania wywiadu. Wywiad chorobowy, dobrze zebrany, stanowi 90% prawidłowego rozpoznania. Niestety obecnie wyraźnie jest widoczne, że wprowadzane zmiany [redukcja czasu studiów – 1000 godzin zabrano z medycyny w okresie 40 lat] wyraźnie uniemożliwiają pediatrom naukę i przyswojenie sobie podstaw obserwacji klinicznej. Przekształcono lekarzy w bezwolnych urzędników niższego stopnia. W tym wyścigu weterynarze są zdecydowanie górą.

Weterynarze już kilka ładnych lat temu opublikowali pracę [po przebadaniu 4000 psów], że po szczepieniach np. parawirusem w ciągu trzech dni u 68.2% zwierząt występuje padaczka, po szczepieniu przeciwko nosówce u 55.6%, a po szczepieniu przeciwko zapaleniu wątroby u 63,8%. Stwierdzili także w okresie do 3 miesięcy, występowanie padaczki po szczepieniu przeciwko paragrypie u 50% zaszczepionych oraz u 100% po zaszczepieniu przeciwko leptospirozie. Badania laboratoryjne przeprowadzone przez weterynarzy wykazały, że zaszczepione zwierzęta produkowały przeciwciała, które hamowały ruch komórek, wprowadzały trudności w ich różnicowaniu i rozmnażaniu. Zwierzęta produkowały również przeciwciała kardiolipidowe, które stwierdza się u ludzi chorujących na toczeń rumieniowaty, a także u chorych na inne choroby autoimmunologiczne. Podwyższona obecność przeciwciał anty-kardiolipinowych jest w sposób istotny związana ze skrzepami w sercu i całym układzie krążeniowym. Przeciwciała te mogą powodować utratę płodu oraz krwawienia śródskórne. Weterynarze stwierdzili również, że szczepionki mogą powodować szybko przebiegającą, zwykle śmiertelną chorobę zwaną autoimunologiczną niedokrwistością hemolityczną AIHA. Choroba ma tak szybki i ciężki przebieg, że śmierć następuje po kilku dniach. [Ciekawe jak to się ma z rzekomą epidemią przed kilku laty rozpoznaną w Hamburgu, a zwaną hiszpańskim ogórkiem, sprawę bowiem szybko wyciszono]. Badania wykazały, że u szczepionych psów rozwijają się przeciwciała przeciwko własnemu kolagenowi. Wiadomo, że 25% wszystkich białek w organizmie stanowi kolagen. Kolagen jest strukturą naszego ciała, chroni i wspiera tkanki miękkie, łączy je z kośćmi. Badania przeprowadzone w 1997 roku wykazał, że psy, u których wystąpiły po szczepieniu te przeciwciała, mają istotne problemy z poruszaniem się. Problemy w poruszaniu występowały w krótkim okresie po szczepieniu. I to co najważniejsze, badania powyższe udowodniły występowanie przeciwciał przeciwko własnemu DNA u tych szczepionych psów. Stwierdzono również występowanie raka w miejscu podania szczepionki. Wnioski były tak jednoznaczne, że wprowadzono zmianę miejsca podania szczepionki. W Ameryce szczepi się obecnie koty i psy w ogon. Umożliwia to bowiem łatwe wycięcie raka. Potwierdzone to zostało po kilku latach kolejną pracą opublikowaną w Journal of Veterinary Medicine w sierpniu 2003 roku.

Z kolei New England Journal od Medicine opublikował pracę, która udowodniła, że wirusy poszczepienne różyczki wyodrębniono ze zmienionych zapalnie stawów u dzieci. Także wyizolowano wirusy z krwi kobiet leczonych długotrwale z rozpoznaniem: poszczepienne zapalenie stawów. Już w 2000 roku CDC podało, że zapalenia wielostawowe u psów występują po zastosowanej szczepionce skojarzonej. Sama firma Merck wspomina w swoim podręczniku, że szczepionki mogą spowodować stany zapalne układu nerwowego w tym i mózgu. Właściciele psów poinformowali CDC, że u 73.1% zaszczepionych występowały zaburzenia koncentracji oraz wzrosła liczba napadów padaczki. Skoro weterynarze stwierdzają tak liczne powikłania to dlaczego polscy pediatrzy z nielicznymi wyjątkami, chowają głowę w piasek i udają, że nic nie widzą? Weterynarze w Ameryce, wymogli wprowadzenie szczepień dopiero od 3 miesiąca i 6 miesiąca po „po porodzie”. Co to znaczy? 6 miesiąc u szczeniaka to jest 10 lat u człowieka. Dlaczego lekarze weterynarii wymogli takie rozwiązanie? Polscy pediatrzy odwrotnie, aby ukryć szkodliwość szczepień podają je już w pierwszej dobie. Matka w pierwszej dobie, zupełnie nie orientuje się jaki jest stan jej dziecka, czyli nie może udowodnić szkodliwości bezmyślnego szczepienia. Dlaczego nadal „wciskają” przestraszonym matkom szczepionki nie udzielając informacji o powikłaniach i negatywnych skutkach tylko zachwalając towar jak normalny kupiec? Pomimo wiarygodnych wyników badań udowadniających nieskuteczność, a wręcz szkodliwość szczepionek przeciwko grypie społeczeństwo jest nadal dezinformowane przez handlarzy, mających nieograniczony dostęp do mass mediów.

I tak: „The Lancet” już 10 sierpnia 1974 roku publikował wyniki badań 50 000 pracowników poczty. Stosowano te same argumenty, jakie stosują handlarze obecnie w Polsce, a to, że ludzie nie będą chorowali, a więc absencja się zmniejszy etc. We wnioskach autorzy stwierdzają: „Brak dowodów na to, że wśród osób zaszczepionych absencja była mniejsza aniżeli wśród osób niezaszczepionych” Na podstawie uzyskanych wyników badań można stwierdzić, że oferta szczepień przeciwko grypie w wielkim przemyśle nie spowoduje istotnego spadku absencji. Nie trzeba wspominać o olbrzymich kosztach takiej akcji [50000 osób x 200zł]. Pomimo faktu, że badania te wykonano przed ponad 40 laty nie dotarły one w żadnym zakresie do profesorów szczepionkarstwa, epidemiologii, czy to GIS. A może dotarły tylko lepiej ich nie publikować? Musicie sobie PT Czytelnicy sami odpowiedzieć na to pytanie? Tylko pamiętajcie, że gensek W. Jaruzelski alias Wolski rozdał tylko w pierwszym roku stanu wojennego ponad 1320 nominacji profesorskich. Ten rozkwit nauki był i jest widoczny?

Dr A.O Rourke z Medical Superintendent Toowoomb Genreal Hospital w Australii opublikował w „The Australian” 23 czerwca 1997 roku list stwierdzający: „Wyprodukowanie skutecznej szczepionki przeciwko grypie jest pobożnym życzeniem. W handlu nie istnieje żaden wartościowy preparat tego typu. Próby z tymi szczepionkami, które są dostępne, okazały się bezużyteczne. Od wielu lat istnieje wśród społeczeństwa i lekarzy przekonanie, że szczepionka przeciwko grypie jest nie tylko bezużyteczna, ale powoduje wiele powikłań”.

Badania wykazują, że dzieci szczepione chorują o 500% częściej na alergię aniżeli nieszczepione. A pomimo to polscy pediatrzy wymuszają szczepienia dzieci! Inne doniesienie: „Dzieci które zostają zaszczepione przeciwko grypie mają o 300% większą szansę na hospitalizację z powodu grypy aniżeli dzieci nieszczepione”. Science Daily 19 maja 2009.

Wykres przedstawia porównanie występowania chorób u dzieci szczepionych – niebieski kolor i nieszczepionych – kolor czerwony. Dzieci szczepione chorują od 300 do 2000% częściej.

badanie_dzieci_xht_375_small

Mass media jako odkrywcę szczepień wylansowały angielskiego medyka Edwarda Jennera. Nie jest to prawda. Jenner zastosował tylko „przemysłowy” sposób zarabiania. Wprowadził ropę z krowianki pod skórę pacjentów. Jego syn przypłacił to życiem. Jenner podpatrzył „swój” sposób szczepień u francuskich lekarzy , którzy z kolei nauczyli się tego 100 lat wcześniej od Turków. Ale ani Francuzi ani Turcy nie wstrzykiwali ropy pod skórę ale dmuchali wysuszony proszek do nosa. Reklama jaką robił Jenner spowodowała, że zaszczepił sporo osób bez żadnego dowodu skuteczności takich szczepień. Ta fałszywa reklama Jennera zaskarbiła uznanie króla Jerzego II, co przełożyło się na nagrodę porównywalną z dzisiejszymi 500 000 dolarów. O tym, że szczepionka była nieskuteczna przekonano się już w roku 1872 roku, kiedy wybuchła olbrzymia epidemia. Pomimo tego, dzięki zręcznej reklamie nadal szczepiono obowiązkowo ludzi i w 1895 zaszczepiono już 95% społeczeństwa. DZIĘKI SZCZEPIENIOM ŚMIERTELNOŚĆ Z POWODU OSPY WZROSŁA PIĘCIOKROTNIE. W okręgu Laincaster gdzie nie szczepiono śmiertelność była 25 razy mniejsza.

Inny tytuł publikacji : Szczepionki przeciw grypie objawiają się jako największa szarlataneria jaką kiedykolwiek wciśnięto w historii medycyny. NaturalNews.com. 14 października 2009.

Takie tytuły jak tego rozdziału, coraz częściej pojawiają się w prasie zachodniej. Tylko dlatego, że szczepionki przeciwko grypie w związku z przymusem szczepień dają niesamowite zyski koncernom farmaceutycznym nadal są stosowane. Zmodyfikowany system studiowania medycyny, stworzenie pseudomedycznych specjalizacji w rodzaju Zdrowia Publicznego, wakcynologii działających na podobieństwo sekt pozwala utrzymywać ten ogromnie dochodowy interes. Przykładów nieskuteczności szczepień przeciwko grypie przedstawiono już dużo. Wypada podać jeszcze jeden wyjątkowy przykład nieskuteczności szczepień przeciwko grypie. Przykład ten dotyczy Japonii chlubiącej się bardzo karnym społeczeństwem. W roku 1980 wprowadzono w Japonii przymus szczepienia dzieci przeciwko grypie. Szczepienia pokryły 90% populacji dzieci szkolnych. Dzieci w dwu dużych miasta stanowiły grupy porównywalne. W jednym zaszczepiono ok. 1% w drugim ponad 90% dzieci. Nie stwierdzono po 7 latach żadnej różnicy w zachorowalności na grypę. Upadł także mit teorii „ochrony stada” oraz konieczność szczepienia dzieci jako rzekomo grupy wysokiego ryzyka. W rezultacie władze Japonii wycofały się ze szczepień dzieci. Dlaczego sekta wakcynologów o tym nie wspomina? Dlaczego obecni szefowie katedr pediatrycznych wprowadzają, delikatnie mówiąc, studentów i pacjentów w błąd?

Reasumując: W trosce o swoich podopiecznych weterynarze zdecydowanie wygrywają z pediatrami. A mówi się, że zdrowie człowieka, także dziecka jest najważniejsze??? Ale nie w Polsce!! W Polsce natomiast lekarze chcący uczciwie informować o skutkach szczepień są zwalniani z pracy. Takich informacji jak poniższa otrzymuję również sporo.

Niedawno u mnie na blogu pojawił się komentarz lekarza, który chciał uczciwie i zgodnie z praktyką lekarską raportować działania niepożądane szczepionek do sanepidu. Efekt? Zastraszanie i zwolnienie z pracy: za Jarek Kefir w dniu 17 Styczeń 2013. Cytuję: „Myślisz że tak łatwo lekarzom rzetelnie przedstawiać pacjentom wiedzę o szczepieniach. Jestem lekarzem i z tego między innymi powodu musiałam zmienić miejsce pracy – z powodu szczepień, zaczęłam rozpoznawać powikłania, wysyłać na konsultacje itp. Niestety procedura jest taka, że idzie to przez sanepid. I jak moja szefowa otrzymała pismo zwrotne z sanepidu to jej wody odpłynęły, od następnego dnia zostałam odsunięta od szczepień, a ponieważ nie byłam zatrudniona na stałe to przyszedł czas na mnie i nie przedłużono ze mną umowy, bez tłumaczenia. W ostatnim miejscu mam zapowiedziane, że jak będę zniechęcać (a to dzięki pacjentom niestety którzy od razu poszli skonfrontować informacje ode mnie z szefową) zostanę odsunięta po raz kolejny od szczepień. Łatwo jest krytykować ale nie jest to takie proste. Lekarze są przestraszeni. Pozdrawiam”.

Czytaj dalej

Reklamy

5 komentarzy do “Obecna grypa i dezinformacje handlarzy szczepionek. #5

  1. Witam. W takim razie mam pytanie: jak udało się doprowadzić do usunięcia ospy z katalogu chorób nękających ludzkość, skoro szczepienia tylko zwiększyły zachorowalność?

  2. To jest ukochane pytanie manipulatorów i szczepionkarskiej hasbary. Warto na nie odpowiedzieć, żeby wszyscy wiedzieli, jak się bronić przed wykręcaniem kota ogonem. Ospa to jedyna choroba, w której przypadku sczepienia okazały się *prawie* skuteczne (po szczepieniu umierało *tylko* 2% zaszczepionych). Szczepienia na ospę były znane i praktykowane przed czasami „naukowymi”. Fakt, że w przypadku ospy szczepienia okazały się skuteczne nie oznacza automatycznie, że ta sama zasada ma zastosowanie do wszystkich innych chorób. W przypadku pozostałych chorób szczepienia są nie tylko nieskuteczne, ale wręcz szkodliwe.

    Zainteresowanych zachęcam do przeczytania tego tekstu: http://www.bioslone.pl/obalanie-mitow/jak-wymieraly-epidemie oraz kilku książek, demaskujących szczepionkową ściemę. Pamiętajcie, że jeden artykuł ani jedna książka nie wystarczy, żeby posiąść kompleksową wiedzę. Im więcej przeczytasz, tym więcej się dowiesz, dzięki czemu nikt nie będzie w stanie manipulować tobą, wykorzystując twoją ignorancję i grając na twoim lęku.

  3. PS. Gdyby szczepienia były skuteczne, to ze wszystkimi chorobami stałoby się to samo, co stało się z ospą: ich występowanie by zanikło tak samo, jak zanikło występowanie ospy! Zastanów się nad tym, dlaczego ospa znikła, a pozostałe choroby nie tylko nie znikły, ale ostro atakują. Niedawno w USA była wielka epidemia kokluszu, za którą winę demagodzy usiłowali przypisać nieszczepiącym. Do czasu, kiedy okazało się, że chorują głównie prawidłowo (3-krotnie) zaszczepieni. Koklusz miał dużo cięższy przebieg u zaszczepionych niż u nieszczepionych. W Polsce, o ile pamiętam w Poznaniu, w jednym z przedszkoli wybuchła epidemia gruźlicy. Wszystkie chore dzieci były szczepione (gruźlica triumfalnie powraca, na całym świecie atakując zaszczepionych). Podobnie jest z innymi chorobami wieku dziecięcego. Epidemie wybuchają regularnie, atakując zaszczepionych! GDYBY SZCZEPIENIA BYŁY SKUTECZNE, TO WSZYSTKIE CHOROBY JUŻ DAWNO ZOSTAŁYBY ZLIKWIDOWANE!

  4. Zanim kilka lat temu poznałem prawdę na temat szczepionek przeciwko grypie, kilka razy dałem się zaszczepić tym świństwem i podupadłem na zdrowiu. Teraz prawdę znam, i skończyłem z tym na zawsze, i dzięki Bogu wracam do zdrowia. Nie radzę nikomu tym świństwem pełnym aluminium i rtęci i innych paskudztw się faszerować.

  5. Witam w gronie przebudzonych. Ja kiedyś bardzo wierzyłam w szczepienia, co się mało nie skończyło śmiercią mojego dziecka.

Jeśli twój komentarz się nie ukazał zajrzyj na stronę Zasady komentowania bloga (na górze)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s