Jak się bronić przed przymusem szczepień radzi dr Andre Kulisz

Wiadomość z Facebooka:

Rozmawialem niedawno z miom radca prawnym na...

Andre Kulisz 7 września 16:28

Rozmawiałem niedawno z moim radcą prawnym na temat przymusu szczepień. Ponieważ trend się rozprzestrzenia, powiedział mi że rodzice powinni stanowczo żądać od lekarzy dzieci zaświadczenia, że lekarze i ich rodziny są zaszczepieni na wszystkie choroby na które chcą szczepić dzieci. To dlatego żeby nie zarażali dzieci którym nakazują szczepienia. To ma sens.

W związku z tym proponuję żebyście Państwo żądali takiego zaświadczenia od swoich lekarzy i jeżeli ich nie mają to zgłaszać ich do SanEpidu i prokuratury jako potencjalne ŚWIADOME źródła zakażeń.

Proszę o konstruktywne komentarze.

Advertisements

5 myśli nt. „Jak się bronić przed przymusem szczepień radzi dr Andre Kulisz

  1. jestem lekarzem i szczepiłam się wszystkimi obowiązkowymi szczepionkami oraz corocznie szczepię się na grypę, pozdrawiam

  2. Wolna wola pani doktor, jest pani osobą dorosłą, obdarzoną rozumem wolną wolą, a w świetle prawa, jako osoba pełnoletnia ma pani prawo do samostanowienia. Jeśli pani chce się szczepić to nikt pani tego nie może zabronić, a ja nie zamierzam pani przekonywać do niczego. Nie słyszałam, żeby sejm ustanowił obowiązek nieszczepienia pod groźbą grzywny i wejścia szczepiącemu na pensję przez komornika. Szkoda wielka, że w przypadku nieszczepiących prawo do samostanowienia i konstytucyjne prawo do decydowania przez rodziców o sposobie wychowania oraz dbania o zdrowie dzieci jest zawieszone i traktuje tych ludzi jak niepełnoletnich albo upośledzonych umysłowo. My domagamy się JEDYNIE przestrzegania prawa do samostanowienia. Jesteśmy dorośli, oczytani i wykształceni, więc nasze decyzje nie są nieodpowiedzialne. Dostrzegam tu jakąś niepokojącą asymetrię w traktowaniu obywateli przez prawo i to mnie bardzo niepokoi.

Jeśli twój komentarz się nie ukazał zajrzyj do Zasad komentowania bloga

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s