Jak się bronić przed przymusem szczepień radzi dr Andre Kulisz

Wiadomość z Facebooka:

Rozmawialem niedawno z miom radca prawnym na...

Andre Kulisz 7 września 16:28

Rozmawiałem niedawno z moim radcą prawnym na temat przymusu szczepień. Ponieważ trend się rozprzestrzenia, powiedział mi że rodzice powinni stanowczo żądać od lekarzy dzieci zaświadczenia, że lekarze i ich rodziny są zaszczepieni na wszystkie choroby na które chcą szczepić dzieci. To dlatego żeby nie zarażali dzieci którym nakazują szczepienia. To ma sens.

W związku z tym proponuję żebyście Państwo żądali takiego zaświadczenia od swoich lekarzy i jeżeli ich nie mają to zgłaszać ich do SanEpidu i prokuratury jako potencjalne ŚWIADOME źródła zakażeń.

Proszę o konstruktywne komentarze.

Reklamy

7 komentarzy do “Jak się bronić przed przymusem szczepień radzi dr Andre Kulisz

  1. jestem lekarzem i szczepiłam się wszystkimi obowiązkowymi szczepionkami oraz corocznie szczepię się na grypę, pozdrawiam

  2. Wolna wola pani doktor, jest pani osobą dorosłą, obdarzoną rozumem wolną wolą, a w świetle prawa, jako osoba pełnoletnia ma pani prawo do samostanowienia. Jeśli pani chce się szczepić to nikt pani tego nie może zabronić, a ja nie zamierzam pani przekonywać do niczego. Nie słyszałam, żeby sejm ustanowił obowiązek nieszczepienia pod groźbą grzywny i wejścia szczepiącemu na pensję przez komornika. Szkoda wielka, że w przypadku nieszczepiących prawo do samostanowienia i konstytucyjne prawo do decydowania przez rodziców o sposobie wychowania oraz dbania o zdrowie dzieci jest zawieszone i traktuje tych ludzi jak niepełnoletnich albo upośledzonych umysłowo. My domagamy się JEDYNIE przestrzegania prawa do samostanowienia. Jesteśmy dorośli, oczytani i wykształceni, więc nasze decyzje nie są nieodpowiedzialne. Dostrzegam tu jakąś niepokojącą asymetrię w traktowaniu obywateli przez prawo i to mnie bardzo niepokoi.

  3. Do pani dr. Joanna Szafran. No to w niedalekiej przyszłości zapewniła pani sobie zatrucie rtęcią i także Alchaimera że zapomni jak się nazywa, dzięki szczepionce na grypę.

  4. Dokładnie. 5 sezonów szczepienia na grypę to gwarancja Alzheimera na (niezbyt) stare lata. To przerażające, jak bardzo ciemnych mamy lekarzy. No, ale jeśli tak jak ta pani szczepią się na wszystko i jeszcze dodatkowo na grypę to właściwie nie ma się czemu dziwić. Taka ilość rtęci nieuchronnie niszczy mózg. Badania na ten temat są dostępne, ale jeśli komuś się nie chce poczytać, albo woli czytać reklamówki przemysłu farmaceutycznego, to skutki muszą być opłakane. Potem taki odmóżdżony lekarz przyjmuje pacjentów i udziela im szkodliwych porad, na czym cierpi całe społeczeństwo.

Jeśli twój komentarz się nie ukazał zajrzyj na stronę Zasady komentowania bloga (na górze)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s