Szczepienia nie będą obowiązkowe!

Prof. Dorota Majewska

Szanowni Państwo,

Wygląda, że solidarność oraz presja rodziców na MZ i Sanepid przyniosły pozytywny skutek. Możecie sobie pogratulować zwycięstwa. Już nie można będzie terroryzować w Polsce rodziców za wybór nieszczepienia ich dzieci. Nie można jednak spoczywać na laurach, bo jak wiemy z doświadczeń innych narodów, producenci szczepionek stale wymyślają nowe formy nacisków na rodziców i polityków, żeby zwiększyć sprzedaż szczepionek (ten biznes przynosi im dziesiątki miliardów $ rocznie). Np. w Kalifornii producenci szczepionek przekupują legislatorów, żeby ustalili prawa, które de facto zniosą prawa rodzicielskie. Chodzi o to, żeby to nie rodzice, ale niedojrzałe 10-12 latki, które nie rozumieją zagrożeń dla ich życia i zdrowia ze strony szczepień, same decydowały w szkole pod nieobecność rodziców o tym, czy dać się zaszczepić. To jest groźne zjawisko, które może zawitać i do Polski, więc trzeba dzieci uświadamiać i ostrzegać.

Pozdrawiam

DM

Reklamy

3 komentarze do “Szczepienia nie będą obowiązkowe!

  1. W Polsce uczyniono też wyłom w prawach rodziców, chodzi o możliwość stosowania silnego środka biobójczego przez młodociane osoby, nie tylko bez wcześniejszej konsultacji lekarskiej ale i bez wiedzy rodziców. Chodzi o „tabletkę po”, która powoduje powikłania zdrowotne u kobiety zażywającej ją i zabija poczęte dziecko niedopuszczając do zagnieżdżenia się go w macicy. Rodzice mają prawo głosu!

  2. To wszystko jest częścią większego plany zdemoralizowania młodzieży. Wychowanie seksualne wcale nie ma na celu bezpieczeństwa dzieci, lecz rozbudzanie zainteresowania seksem już od przedszkola. Pigułka ma je zachęcić do „bezpiecznego” seksu, czyli bez żadnych zahamowań i ograniczeń wiekowych.

Jeśli twój komentarz się nie ukazał zajrzyj na stronę Zasady komentowania bloga (na górze)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s