Ważna wiadomość dotycząca szczepionki HPV (rzekomo przeciw wirusowi brodawczaka)

Dorota Majewska, 15.06.2011.

Reklama tej szczepionki oparta jest wyłącznie na surogatowych fantazjach jej producentów. Nie ma i nigdy nie było żadnych dowodów, że ta szczepionka chroni przed zakażeniem wirusem HPV oraz rakiem. Z danych zarejestrowanych w VAERS wynika zaś, że u tysięcy zaszczepionych dziewcząt wkrótce po szczepieniu znaleziono tego wirusa i rozwinęły one stany przedrukowe szyjki macicy. A więc wygląda, że ta szczepionka raczej może indukować zakażenie tym wirusem oraz raka, niż przed nimi chronić. W najlepszym razie jest ona nieskuteczna.

Jeśli dodać to tego tysiące zgonów i dziesiątki/setki tysięcy poważnych powikłań po tej szczepionce (tylko w USA), to jasnym się staje, że natychmiast powinno się zaprzestać szczepień dziewcząt tymi szczepionkami, bo istniejące dane wskazują, że szkody są tu znacznie większe niż na wodzie pisane korzyści. Poza tym, istnieje poważny dylemat moralny – czy słusznym jest okaleczanie i zabijanie szczepionkami zdrowych dziewcząt, żeby w teorii, potencjalnie, możliwie nie zachorowały one na raka szyjki macicy (zakładając optymistycznie, że ta szczepionka jest skuteczna, na co nie ma żadnych dowodów), w swoich latach 50-70-ych. Moim zdaniem jest to całkowicie niemoralne i pozbawione wszelkiej logiki, tym bardziej, że istnieją inne skuteczne metody zwalczania tych infekcji i stanów przedrakowych.
http://www.businesswire.com/news/home/20110614005624/en/S.A.N.E.-Vax-Announces-Medical-Consumers-Start-Letter

Po szczepieniach HPV zarejestrowano w USA 96 zgonów, co znaczy, że mogło ich być realnie ponad 1000, oraz 2969 ciężkich powikłań (tzn. realnie mogło być ich ponad 30 000; VAERS).

Pozdrawiam
DM

5 komentarzy do “Ważna wiadomość dotycząca szczepionki HPV (rzekomo przeciw wirusowi brodawczaka)

  1. Prof Majewska i ja mamy bardzo podobne opinie pomimo znaczne roznego przygotowania i praktyki. Otrzymalismy w naszej klinice wiele zapytan od pacjentow dot HPV. Nie mogac odpowiedziec na wszystkie, odpowiedzlem przez YouTube: Brodawczak ludzki (HPV) — dlaczego nie szczepic?

    Dr. Kulisz

  2. Prowadź nas proszę Panie Jezu przez ten opętany świat, w któtym dla zysków tyle strat – w dzieciach Bożych!!!! POMOCY!!!! LUDZIE BUDŹCIE WSZYSTKICH, KTÓRZY SĄ W ZASIĘGU WASZYM. TO JEST GORSZE NIŻ EUGENIKA. RATUJMY SIĘ NA WZAJEM DZIEKI TYM, KTÓRZY SĄ MAJĄ ODWAGĘ I WIEDZĘ I CHĘĆ JESZCZE NAS Z TEGO WYPROWADZIĆ. NIE DAJMY SIĘ ZABIJAĆ. SKORZYSTAJMY NA PRAWDĘ Z OKAZJI… PÓJDŹMY WSZYSCY RAZEM DO WOLNOŚCI. JESZCZE MOŻNA SIĘ OCHRONIĆ…. NIE WIADOMO DO KIEDY BĘDĄ MOŻLIWE TAKIE DNI.

Jeśli twój komentarz się nie ukazał zajrzyj na stronę Zasady komentowania bloga (na górze)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s