Aluminium powszechnie stosowane w szczepionkach zabija komórki mózgowe

Era zdrowia

http://www.straight.com/article/vaccines-show-sinister-side

Jeśli pośmiertny głos dwóch tuzinów roztrzęsionych nerwowo myszy z UNIWERSYTETU BRYTYJSKIEJ KOLUMBII mówi prawdę, rządy na całym świecie mogą wkrótce stanąć przed piekłem w postaci wytaczanych im procesów sądowych.

Nowe, dotąd nie publikowane badania prowadzone pod kierunkiem neurologa z Vancouver, Chrisa Shawa, dowodzą istnienia związku między stosowanym w szczepionkach wodorotlenkiem aluminium, a symptomami wskazującymi na chorobę Parkinsona, stwardnienie zanikowe boczne (ALS lub choroba Lou Gehriga) i chorobę Alzheimera.

Shaw jest bardzo zdziwiony, że nie PRZEPROWADZONO WCZEŚNIEJ TEGO TYPU BADAŃ, zwłaszcza, że LEKARZE JUŻ OD PONAD 80 lat wstrzykują pacjentom wodorotlenek aluminium jako środek wspomagający reakcje immunologiczną.

– To bardzo podejrzane. Albo ten związek jest znany przemysłowi i nigdy nie ujawniono go publicznie, albo kanadyjskie Ministerstwo Zdrowia nigdy nie nakazało przemysłowi wykonania takich badań. Nie wiem, która z tych możliwości jest bardziej przerażająca.

W swojej pracy Shaw podaje, że podobne środki wspomagające są stosowane w szczepionkach przeciwko zapaleniu wątroby A i B oraz w koktajlu szczepionek Pantacel przeciwko błonicy, krztuścowi, tężcowi, chorobie Heinego-Medina (polio) i pewnemu typowi zapalenia opon.

Aby zweryfikować podejrzenie o istnieniu tych związków, Shaw i jego czterej współpracownicy z Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej oraz Stanowego Uniwersytetu Luizjany wstrzyknęli myszom szczepionkę przeciwko wąglikowi wyprodukowaną na potrzeby pierwszej wojny w Zatoce Perskiej. Ponieważ syndrom wojny w Zatoce Perskiej bardzo przypomina ALS (stwardnienie zanikowe boczne), neurolodzy mają okazję ustalić możliwą przyczynę tej choroby. Wszyscy członkowie sił biorących udział w wojnie w Zatoce Perskiej dostali szczepionkę zawierającą wodorotlenek aluminium. Jak podaje Shaw, u członków szczepionych oddziałów, które nie zostały skierowane do Zatoki Perskiej, zaobserwowano podobne nasilenie symptomów identycznych do tych, które określa się jako syndrom wojny w Zatoce Perskiej.

Po 20 tygodniach badań prowadzonych na myszach zespół odkrył statystycznie istotny przyrost stanów lękowych (38%), ubytków pamięci (41 razy więcej błędów w stosunku do grupy kontrolnej) i alergicznych reakcji skórnych (20 %). Próbki tkanek pobrane po śmierci myszy wykazały zamieranie komórek nerwowych. W części mózgu myszy zarządzającej ich ruchami zniszczeniu uległo 35% KOMÓREK.

– Nikt w moim laboratorium nie chce poddawać się szczepieniom – stwierdził Shaw. – zostaliśmy całkowicie do nich zniechęceni. Nie zależało nam na szukaniu dziury w całym (w szczepionkach) i nagle, ni stąd ni zowąd, odkryliśmy przyczynę śmierci neuronów!

Jak twierdzi Shaw, jest możliwe, że istnieje 10 000 badań dowodzących nieszkodliwości wodorotlenku aluminium w szczepionkach, tyle, że NIE UDAŁO MU SIĘ ZNALEŹĆ JAKICHKOLWIEK, w których PROWADZONO BY OBSERWACJĘ DŁUŻEJ NIŻ PRZEZ KILKA PIERWSZYCH TYGODNI PO WYKONANIU szczepienia. Zachęca wszystkich, którzy są w posiadaniu innych danych, aby „wyłożyli je na stół” i powiada, że „właśnie tak uprawia się naukę”.

Reklamy

1 komentarz do “Aluminium powszechnie stosowane w szczepionkach zabija komórki mózgowe

  1. Stwierdzam, że koncerny farmaceutyczne to współczesny dr Mengele. Wszystko piękne i cudowne jest w ich reklamach, że oh ah. Naziole.

Jeśli twój komentarz się nie ukazał zajrzyj na stronę Zasady komentowania bloga (na górze)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s