Ostra walka między rodzicami okaleczonych lub zabitych przez szczepionki dzieci i szczepionkowym biznesem

Źródło

Szanowni Państwo,
Na całym świecie toczy się obecnie ostra walka między rodzicami okaleczonych lub zabitych przez szczepionki dzieci i szczepionkowym biznesem, który wobec wzrostu świadomości społecznej nt. toksycznych szczepień stoi przed perspektywą utraty wielo-miliardowych zysków z handlu szczepionkami. Częścią tej walki są ataki szczepionkowego establishmentu na naukowców i lekarzy, którzy maja odwagę badać i podważać bezpieczeństwo szczepionek. Globalne ataki na dra A. Wakefielda, pioniera tego rodzaju badań, toczą się nadal, choć już został on profesjonalnie zniszczony przez koncerny farmaceutyczne, posługujące się dziennikarzami jako płatnymi zabójcami.

W UK takim wynajętym rewolwerowcem-dziennikarzem jest Brian Deer (opłacany przez przemysł farmaceutyczny), który zaatakował dra Wakefielda wyssanymi z palca, bezpodstawnymi oskarżeniami. Zostały one opublikowane przez niegdyś prestiżowe pisma medyczne, British Medical Journal (BMJ) i Lancet — dziś całkowicie skompromitowane jako pełne korupcji i konfliktu interesów.

Powoli ujawniane są kulisy tych ataków. Okazało się, że głównym zleceniodawcą ataków na dra Wakefielda była firma Merck (poniżej podana jej lista pediatrycznych szczepionek). Merck w ogromnym procencie finansuje pismo BMJ i organizuje na jego łamach programowe tzw. szkolenia lekarzy nt. szczepionek i leków, które są naprawdę tylko reklamową propagandą. Merck jest de facto właścicielem tych niegdyś niezależnych pism, które są dziś tylko korporacyjnymi pismami reklamowymi.

Lekarze na ogół o tym nie wiedzą, bo pisma te ukrywają swoje konflikty interesów i finansowe powiązania w producentami leków i szczepionek. To wszystko znaczy, że nauki medyczne zostały dziś tak bardzo skorumpowane, że absolutnie nie można wierzyć niczemu, co jest publikowane w tych i podobnych tzw. prestiżowych medycznych pismach naukowych. Udowodniono, że ponad 80% publikacji naukowych sponsorowanych przez firmy farmaceutyczne, jest zafałszowanych.

(http://www.ageofautism.com/2011/03/british-medical-journal-fails-to-acknowledge-its-own-commercial-conflicts.html),

(http://www.ahrp.org/cms/content/view/766/9/)

Do haniebnych ataków na dra Wakefielda (uważanego przez ogromną większość rodziców za bohatera i obrońcę dzieci) dołączyli dziennikarze z popularnych mediów, takich jak CNN. Z przykrością stwierdzam, że dołączyły do nich także polskie media, np. GW czy Medycyna Praktyczna. Zadziwia hucpa Medycyny Praktycznej, która pisze ‘Artykuł Wakefielda wiążący szczepionkę MMR z autyzmem był oszustwem’, cytując skorumpowanych do cna autorów z BMJ (którzy pod presją przyznali się do korupcji i konfliktu interesów). Ale widać w biznesie farmaceutycznym wszelkie chwyty przeciw tym, którzy zagrażają jego zyskom, są dozwolone (http://www.mp.pl/artykuly/?aid=57993).

Jak wcześniej pisałam, producenci i handlarze toksycznych szczepionek oraz ich rządowi i profesjonalni lobbyści sponsorują badania, których cel jest z góry jasno wyznaczony – mają one kategorycznie zaprzeczyć związkom autyzmu i innych chorób neurologicznych i immunologicznych ze szczepieniami. Takie badania-fałszywki są potem publikowane w korporacyjnych pseudonaukowych pismach (takich jak BMJ czy Lancet) i nagłaśniane przez media jako rzekome dowody bezpieczeństwa szczepionek.

Tymczasem prawda naukowa o szczepieniach, która powoli jest odkrywana przez niezależnych badaczy i ujawniana, dowodzi, że choroby ze spektrum autyzmu są skutkiem poważnych poszczepiennych uszkodzeń mózgu u niemowląt i małych dzieci. Najczęściej widoczne są one już wkrótce po szczepieniach w postaci ostrego zapalenia mózgu (encephalitis), którego wczesnymi objawami mogą być: m.in. przeraźliwy krzyk mózgowy, obrzęki, drgawki, epizody hipotoniczno-hiporeaktywne etc. Wiele składników szczepionek może być odpowiedzialnych za te reakcje, m. in. rtęć (thimerosal), aluminium i inne adjuwanty, detergenty, a także zawarte w szczepionkach bakteryjne neurotoksyny (DTP), żywe wirusy i ich kombinacje (MMR, OPV), obce białka i inne szkodliwe dodatki, które przedostają się do mózgu. Niektóre dzieci umierają w wyniku powikłań poszczepiennych i to się nazywa tajemniczą śmiercią łóżeczkową (SIDS).

Nie należy oczekiwać, że producenci i handlarze szczepionek kiedykolwiek publicznie przyznają, że to masowe szczepienia coraz większą ilością toksycznych szczepionek są odpowiedzialne za epidemie chorób neurologicznych i immunologicznych u dzieci i za okaleczenie już dwóch generacji. Oni zawsze będą bronić swych ogromnych zysków i będą temu zaprzeczać, jak długo systemy polityczno-społeczne będą im na to pozwalać i będą ich chronić (tak jak jest obecnie). Rodzice i lekarze muszą mieć tego świadomość i powinni solidarnie bronić swoje dzieci oraz pacjentów przed szczepionkowym okaleczeniem.

Szczepionki Mercka dla dzieci:

AFLURIA(R) (Influenza Virus Vaccine)
COMVAX(R) [Haemophilus b Conjugate (Meningococcal Protein Conjugate) and
Hepatitis B (Recombinant) Vaccine]
GARDASIL(R) [Human Papillomavirus Quadrivalent (Types 6, 11, 16, and 18)
Vaccine, Recombinant]
M-M-R(R)II (Measles, Mumps, and Rubella Virus Vaccine Live)
PedvaxHIB(R) [Haemophilus b Conjugate Vaccine (Meningococcal Protein Conjugate)]
PNEUMOVAX(R)23 (Pneumococcal Vaccine Polyvalent)
ProQuad(R) (Measles, Mumps, Rubella, and Varicella Virus Vaccine Live)
RECOMBIVAX HB(R) [Hepatitis B Vaccine (Recombinant)]
RotaTeq(R) (Rotavirus Vaccine, Live, Oral, Pentavalent)
Tetanus and Diphtheria Toxoids Adsorbed
VAQTA(R) (Hepatitis A Vaccine, Inactivated)
VARIVAX(R) (Varicella Virus Vaccine Live)
ZOSTAVAX(R) (Zoster Vaccine Live)

Pozdrawiam,
Prof. dr. Maria Dorota Majewska
(jest Kierownikiem Katedry Marii Curie Komisji Europejskiej w Zakładzie Farmakologii i Fizjologii Układu Nerwowego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie).

—————————–

A oto film o dzieciach z poszczepiennym autyzmem, w którym występuje m.in. dr Wakefield:

Reklamy

4 komentarze do “Ostra walka między rodzicami okaleczonych lub zabitych przez szczepionki dzieci i szczepionkowym biznesem

  1. To bardzo trudne pogodzić się z faktem, iż piękne, pogodne, dorodne dziecko, rozwijające się prawidłowo do 2 roku życia, nagle po otrzymaniu szczepionki, przepisanej przecież przez lekarza, zaczyna chorować. Autyzm pozbawił na długi czas mojego syna uśmiechu, radosci, chęci do zabaw, jedzenia, snu, a nas chęci do życia. Zostaliśmy sami, tak jakby ta kapsuła autyzmu otoczyła nagle całą naszą rodzinę. Izolacja, brak pomocy medycznej, brak akceptacji środowiska, zmiana pracy, nawyków, godzin snu, całkowita niepewność jutra, strach, lęk, czasami wstyd. Wstyd, że nie potafię się pogodzić, nie umiem pomóc, tracę siłę, że jestem nerwowa, niewyspana, słaba. Autyzm dla nas to lata wyrzeczeń, poszukiwań, ciężkiej pracy i ubóstwa, na które skazał nas system. Teraz po latach jestem silniejsza, mądrzejsza i wiem, że mogę liczyć tylko na siebie. Mam nadzieję, że będę żyła na tyle długo, żeby zaopiekować się moim synem do końca.

  2. Pani Agnieszko. Jestem mamą 3 dziewczynek. Moja najmniejsza niunia 9 miesięcy po otrzymaniu 2 skojarzonych szczepionek zaczęła chorować. Ma przeraźliwy kaszel który trwa ok 2 miesięcy ciągle charczy tj. miała co najmniej zapalenie płuc, Na pomysł że to jest po szczepionce wpadłąm po długich przemyśleniach bo wcześniej było wszystko ok, Irminka była idealnie zdrowa. Może Pani podpowie gdzie szukać pomocy?

  3. Koniecznie proszę się zarejestrować w forum dla rodziców nieszczepiących i szczepiących wybiórczo, bo tam znajdzie pani pomoc prawną i rady doświadczonych rodziców, jak postępować w przypadku komplikacji poszczepiennych. Ludzie tam piszący przeszli wiele i musieli ratować swoje dzieci z poważnych chorób. Są tam podane linki do lekarzy naturalistów, którzy odtruwają dzieci, różne metody oczyszczania organizmu z poszczepiennych toksyn itp. oraz porady prawne, jak się bronić przed sanepidem i wojewodą, nakładającymi grzywny za nieszczepienie. Wszystkie najważniejsze linki są tutaj: https://vaccgenocide.wordpress.com/gdzie-szukac-pomocy/ Moja wnusia po szczepieniu w pierwszej dobie (nawet wcześniakom to robią!) była odtruwana homeopatycznie przez dr Bożenę Ryczkowską z Warszawy i bardzo jej to pomogło.

    Usunęłam pani adres mailowy, bo nie wiadomo kto mógłby go wykorzystać i do czego (np. do wyzywania pani, że neguje pani wartość szczepień), ale jeśli pani chce, żebym go przywróciła, to proszę napisać.

  4. Pingback: Szczepienia. Fakty i dylematy dla rodziców widok z okna | widok z okna

Jeśli twój komentarz się nie ukazał zajrzyj na stronę Zasady komentowania bloga (na górze)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s